• Обновено
ZYLZL Туш Стол,Висина Прилагодливи Бања/Туш Столче Бања Туш Стол со Backrest Туш Главата Носителот Не се Лизга Нога Подлога Попреченост Помош за,#2

ZYLZL Туш Стол,Висина Прилагодливи Бања/Туш Столче Бања Туш Стол со Backrest Туш Главата Носителот Не се Лизга

Rating 
DEN 1473.60

Залиха
Во магацинот.

Материјал : Алуминиум Рамка + Pe Пластичен Seat Colour : Blue Dimensions : Како на Сликата Shows Seat Висина од Земјата : 34 44 Cm Maximum Корисникот Тежина : 136 Kg Note Because на Снимањето Светла, го Следи и Други Фактори, Производот Сликата Може да Има Слаб Боја Разлика со Вистинска Работа. 5 Висина Прилагодување - Лесно Прилагодување на Висината на Туш Столче за да се Создаде Безбедна, Прилагодено Искуство.Обезбедување на квалитет и Гаранција за Парите Назад : Ако Производот Има Било какви Проблеми со Квалитетот, или Ако Мислите дека Производот е во Согласност со Нашите Опис на, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Обезбедиме со Безусловно Наплата или Размена, Вие Не Треба да Сноси какви Било Загуби.на Алуминиумска Рамка е Лесен, Трајни, Отпорни на Корозија, Трајни и Лесни да се Чистат.Оваа Трајни Туш Седиштето Може Поддршка до 136 Килограми и е во состојба да го Издржат повторна Употреба на Туш.Направени од Силна Алуминиум Туш Стол е Лесен и Здрав.Ова Осигурува Ваша Безбедност во Најголема Мера, Како Бања Соба е Премногу Влажни и Многу Лесно да се Лизга.Опремени со Ергономски Мозоци Дупки за да се Обезбеди Непречено Дренажа и Намалување на Лизгање или Pooling на Вода.Карактеристики : 1.Rustproof - ' Рѓа и Оксидација Третмани во Excel Отпорност на Корозија и да Остане Роман во Било Екстремни Средина.Со Спектар на 34-44 Cm,Седиштето се Прилагодува за да ги Собере за Стари лица, Пензионери, Возрасни лица, со посебни потреби, Бремени Жени.Оваа Туш Стол Претставува Безбедно и Комфорно Бањање Решение за Стари лица или Лица со Ограничена Мобилност Кои би Можеле да ги Користат Некои Поддршка во Туш.Пластични Седиште Има Дренажа Дупки за да Бидете Сигурни дека Водата Никогаш не Базени и да се Намали Ризикот од Лизгање.Оваа Бања Стол е Прилагодлив во Висина одговара на Вашите Лични Потреби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди