• Обновено
Свитлива Када, Возрасни и Деца е Голема Бања, Целото Тело Бања, Лесно Монтирање, Затворен Када СПА Кадата, Отворено Преносни Едноставна Туш

Свитлива Када, Возрасни и Деца е Голема Бања, Целото Тело Бања, Лесно Монтирање, Затворен Када СПА Кадата, Отворено

Rating 
DEN 1010.40

Залиха
Во магацинот.

● Погоден за повеќето мали бањи. ● Двонасочно дренажа порта за поцелосен дренажа. ● Свитлива када, бебето може да си оди дома пливање, возрасни автобус бањата. ● Лесни и издржливи не се лизга нога поддршка им овозможува на бањата да се користи на било станот страна. ● Повеќе изолација, повеќе надолу простор, поудобно поддршка, дизајн.Карактеристики : ● Боја : Сина● Големина : околу.65x70 cm / 25.59x27.56 "● Материјали : Најлон + ПВЦ Cross Remarks : 1. Прирачник за мерење може да има големина од 1-2 cm грешка.2. Боја може да се разликуваат во зависност од мониторот е difference For долгорочни транспорт, предмети може да бидат оштетени за време на транспортот.Ако објектот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине повратни информации, ве молиме да се разбере!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди