• Обновено
WITYYE Поместена Седиште Трансфер на Клупата, Taburete Де Baño Туш Стол Туш Столче Ѕид-Монтирани Виткање Столици се Лизга Бања Туш Тоалет Седиште Стари лица Бања

WITYYE Поместена Седиште Трансфер на Клупата, Taburete Де Baño Туш Стол Туш Столче Ѕид-Монтирани Виткање Столици

Rating 
DEN 959.76

Залиха
Во магацинот.

Предност - Пропадна основна Плоча Дизајн, Нерѓосувачки Челик, Цевки, Висока Цврстина, Издржливост и Стабилност, дво-Насочно Зајакнување Kýlové, Флексибилен Дизајн Tripod.Автоматско Проектирање Напор Флип : 300 Gfly, Може Автоматски да се Сврти, 90 Степени, Нема Простор.Инсталација : Инсталација Удирање.Висока Стабилност : Поддршка, Отпорност, Капацитет на носивост, Максимално Оптоварување 250 Kg.Обезбедува Независност за Пензионери и Оние со Ограничена Подвижност.Безбедно да Влезе и да излезе од Кадата со Доверба.Оваа Туш Клупата со Грбот Не Бара Tools, и е Брзо и Лесно да го Инсталирате во Вашиот Тоалет.Трансфер Клупата Беше Направена за да Удобно Поддршка на Пациент во Седечка Положба, Кога е Потребно.Клупата Е Добро обмислен Дизајн го Прави Тоа се Вклопуваат Уредно во Било кој Простор.[Материјал] : (Трајни,)[Монтирани] : Удар Монтажа, Ѕид Монтирање[Size] : Седиште : W 34.5 cm L 39 Cm; Капацитет : до 250 Кг[Монтажа Метод] : Фиксација Штипки (Обезбедени Завртки)Основата да се Биде Инсталиран на Локација, по повод Одбележувањето на Монтажа Holesthe Ознака на Дупката, на Одредување на Завртки и Проширување Завртки.Welldesigned Nonslip Совет за Безбедно и Сигурно Искуство.

Основни карактеристики

Најдобри понуди