• Обновено
DEERC DE55 Далечински Управувач Автомобил за Момчиња, Торнадо РК Трик Автомобил со LED Светло Зборови 4 Демо Режими, Двојно Двострано 360°Ротирачки со 2 Моќни Мотори, 2.4 GHZ Sho

DEERC DE55 Далечински Управувач Автомобил за Момчиња, Торнадо РК Трик Автомобил со LED Светло Зборови 4 Демо

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

1 : 20 скала компактно тело го прави возможно да се вози agilely преку сите пречки, ќе можат да уживаат во трки забава дома. 4 WD Трик Автомобил : Off road 4 Тркала дизајн го прави автомобилот биде најдобар подарок играчка за секое дете кое сака играчка РК автомобили или трки.4 GHz технологија за поддршка на многу висока брзина на возилата, а во исто време, брзина конкуренција. 4 GHz далечинска контрола : трик автомобил усвојува 2.Се применува за Разни на Терени : Опремени анти-несреќа гуми, 4-тркала, брзо трчање, брзо, лесно да се контролира, лесно може да траверс песок, трева, земја.Повеќе Силна Моќ : употребата на висока јачина на магнетно јаглерод четка мотор обезбедува силна моќ за далечинска контрола на автомобили.Оваа надградена дизајн натпревари 4 нови кул led светла(СРЕЌНИ, ДОБРО, јас♥U, ЗДРАВО осветлување режим), кул акција и неограничена забава, давајќи му на детето прекрасен оперативни искуство и визуелни ефекти.4 GHz анти-притискање радио технологија им овозможува на автомобилот играчки да реагираат брзо по добивањето на настава, во исто време, тоа може да се реализира тоа фреквенцијата не се меша со мултиплеер трки конкуренцијата. Повеќе Играње Време : 2 x акумулатори обезбеди РК автомобили за момчиња со подолг живот перформанси.Силна и Носат-Отпорни Дизајн : Далечински управувач трик автомобил е направен од не-токсични и експлозија-доказ ABS пластика и, TPR материјал гуми не се лизга и носат-отпорни, која има силна анти-судир способност и силна shockproof тело.

Основни карактеристики

Најдобри понуди