• Обновено
Громот Група PLBT002W, 14.5x12.5-Инчен Полиетилен Автобус Кутија, Бела

Громот Група PLBT002W, 14.5x12.5-Инчен Полиетилен Автобус Кутија, Бела

Rating 
DEN 476.88

Залиха
Во магацинот.

14 1/2" x 12 1/2" x 5 1/2" автобус кутија, бела.Доаѓа во секој од нив.Бела боја, за складирање на свежа храна.Направени од високо густина полиетилен не-рециклирани материјали.Добро за брзо табела исчисти,.Громот Група 14 1/2" x 12 1/2" x 5 1/2" АВТОБУС КУТИЈА, БЕЛА.

Основни карактеристики

Најдобри понуди