• Обновено
SummitLink Затемнети Случај со Вентилатор за ADS-B Малина Пи Stratux DIY Комплет, Мат Финиш Алатка за Слободни Собрание (не одговара AHRS)

SummitLink Затемнети Случај со Вентилатор за ADS-B Малина Пи Stratux DIY Комплет, Мат Финиш Алатка за Слободни

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Вклучува вентилаторот за ладење и на случај.Малина Пи Не се вклучени.Тоа ги вклучува сите пристаништа за моќ кабел, надворешна GPS антена итн.Има доволно простор за да се вклопи во VK-162 VK-172 GPS модул и ADSB приемник модул.Направени од оган retardant материјал.Нема алатки потребни за да се соберат.Вклучува кул фан и на случај.Случајот е стандарден tripod/вшмукување чаша монтажа ореви за лесен за монтирање.Тоа ги вклучува сите пристаништа за моќ кабел, надворешна GPS антена итн.Има доволно простор за да се вклопи во VK-162 VK-172 GPS модул и ADSB приемник модул.(Не одговара AHRS).

Основни карактеристики

Најдобри понуди