• Обновено
JIAH во затворен простор Пепел Фах Пурпурна Керамика Ashtray со Прстен Покрие Дома Кафе на Маса Канцеларија Десктоп Декорација Ретро Ashtray Пушењето Поставите Подарок Укр

JIAH во затворен простор Пепел Фах Пурпурна Керамика Ashtray со Прстен Покрие Дома Кафе на Маса Канцеларија

Rating 
DEN 1682.64

Залиха
Во магацинот.

93 инчи, на средна големина е за 5.Не се лизга подлога во долниот дел спречува табела врвот од лизгање и гребење.Исплакнете под допрете.Лесен за употреба и чиста.Совршено го задржува пепел и отпушоци од цигари и го намалува мирис, да ги задржи на табелата чисти и мазни, и да се направи вашето расположение, пријатно.Се намали бројот/чистење на времето, се повеќе време да уживаат.Постојат три U-облик на жлебови за стабилен пласман на цигари. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Применливи сценарија : отворено, дневна соба, семејство, спална соба, студија соба, кафе на маса, канцеларија, забава, место, итн.14 инчи, и малата големина е за 3.Изгледот е едноставен, но елегантен.93 инчи, на средна големина е за 5.Совршено одговараат за домови, дворови, канцеларија, бар, кафуле, хотел, ресторан, забава, бифе, итн.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме преку е-маил.Место на ashtray надвор од дофат на децата, за да се избегне гребење. Ве молиме потврдете го големината пред купување.Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.прашува : 1.Постои подвижен mandrel во средината на отворено ashtray, кој може да ви помогне да се одржи на цигара и го изгаснеме отпушоци од цигари.Едноставно сребрена боја натпревари на секој од вашиот мебел.

Основни карактеристики

Најдобри понуди