• Обновено
YCLZNB Легура Ashtrays, Ashtrays со Капаци, без чад Ashtrays, Трајни, Правец-Доказ и Падне-Доказ Градина Ashtrays, Бањи, Отворено Тераси, Семејството Чување на Кутии (Боја : Б)

YCLZNB Легура Ashtrays, Ashtrays со Капаци, без чад Ashtrays, Трајни, Правец-Доказ и Падне-Доказ Градина Ashtrays,

Rating 
DEN 1291.20

Залиха
Во магацинот.

Убава Европската класичен изглед, практична и издржлива ashtray/ashtray.На soot останува во садот, ефикасно намалување на штети од secondhand чад.Лесен за користење : На алуминиумски материјал може да се користи многу пати, што е подобро од расположливиот калапи.Подароци : Вие не може да се даде уникатен легура украси на семејството и пријателите, или како подароци за родендените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените и Нова Година е Ден.Широк спектар на употреба : ashtray керамички калапи се користи за ракотворби, десктоп украси, чинии или сапун јадења или други смола ракотворби, итн.Тоа е многу погоден за пенкало носители, свеќа носители, сапун, држачи, кутии за складирање, итн.YCLZNB е посветена на трајни, капка-отпорни, high-end ashtrays, нашите производи може да се користи како почетен мебел, многу примамливо.Друга употреба е како креативна роденденски подарок за пријатели или колеги!Име на производ : Ashtray со lid Style : modern Gender : unisex Material : Alloy Color : сребро, copper The пакетот вклучува : Ashtray со капак x 1 If имате било какви прашања, молам контактирајте ме, 7*24 часа, чекајќи да се реши за вас!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди