• Обновено
JIAH во затворен простор Пепел Фах Пурпурна Керамика Ashtray со Прстен Покрие Дома Кафе на Маса Канцеларија Десктоп Декорација Ретро Ashtray Пушењето Поставите Подарок Укр

JIAH во затворен простор Пепел Фах Пурпурна Керамика Ashtray со Прстен Покрие Дома Кафе на Маса Канцеларија

Rating 
DEN 1682.64

Залиха
Во магацинот.

Поклопецот може ефикасно да се спречи soot од расипување и одржување на десктоп чисти.Се намали бројот/чистење на времето, се повеќе време да уживаат.93 инчи, на средна големина е за 5.Не се лизга подлога во долниот дел спречува табела врвот од лизгање и гребење.Совршено го задржува пепел и отпушоци од цигари и го намалува мирис, да ги задржи на табелата чисти и мазни, и да се направи вашето расположение, пријатно.Лесен за употреба и чиста. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Име на производ : Големи ashtray стаклена кутија, што се користи за цигари и пури; Голем ashtray, што се користи за отворен и затворен ресторан декорација Употреба : подароци, барови, ресторани, кафулиња, на отворено, забава или дома декорација, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година е Ден , birthday (Роденден), Велигден, Годишнина, Банер Ден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, ниска цена, со добар квалитет, ashtray за отворен и за домашна употреба, многу кул големи ashtray.Место на ashtray надвор од дофат на децата, за да се избегне гребење.Применливи сценарија : отворено, дневна соба, семејство, спална соба, студија соба, кафе на маса, канцеларија, забава, место, итн.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме преку е-маил.Име на производ : Ashtray Product материјал : виолетова pottery Product големина : (дијаметар * висина) на голема големина е за 5.14 инчи, и малата големина е за 3.Исплакнете под допрете. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.Обезбеди одлична декорација за вашиот дом. Поради различни светлина и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.

Основни карактеристики

Најдобри понуди