• Обновено
Gillette Antiperspirant Deodorant за Мажите, Кул Бран Мирис, Јасно Гел Моќ Монистра , 2.85 оз (пакување од 3)

Gillette Antiperspirant Deodorant за Мажите, Кул Бран Мирис, Јасно Гел Моќ Монистра , 2.85 оз (пакување од 3)

Rating 
DEN 545.04

Залиха
Во магацинот.

Вози бран на свежина со долготраен мирис и wetness заштита.Прецизност инженерните пот заштита. 48-часовен пот и мирис заштита.Мирис Xtend технологија обезбедува исчезнат отпорни мирис кој ви го чува свежа во текот на целиот ден.Оди на clear & останува на јасни, обезбедување на невидливи пот заштита.Вози бран на свежина со долготраен мирис и wetness заштита.Карактеристики на производот : Карактеристики активни мирис блокатори.Оди на јасни и суши брзо да создадат штит на кожата.Не користите на оштетена кожа.Побара лекар пред да го користите ако имате бубрежна болест.Престанете да го користите ако осип или се јавува нервоза.

Основни карактеристики

Најдобри понуди