• Обновено
Arrid XX Екстра Суво Редовен Цврст Antiperspirant Deodorant, 2 Унца (Пакување од 6)

Arrid XX Екстра Суво Редовен Цврст Antiperspirant Deodorant, 2 Унца (Пакување од 6)

Rating 
DEN 715.68

Залиха
Во магацинот.

Тепачки Wetness за 48 Часа.Светлината, Чистотата На Пролетта Цвеќиња Мирис.Максимална сила заштита.Специјално формулиран за оние кои се на пат. 2 Унца Пакет од 6. Остануваат свежи и суви не е пот, со цврсти antiperspirant deodorant специјално формулиран за оние кои се на пат.Arrid Екстра Екстра Суво Солидна испорачува сигурен заштита за 48 часа.Остануваат свежи и суви не е пот, со цврста заштита специјално формулиран за оние кои се на пат.Arrid XX Солидна се бори wetness за 48 часа, со светлина, чист мирис на пролетта цвеќиња и ароматични зачини за да се помогне во борбата против мирис.

Основни карактеристики

Најдобри понуди