• Обновено
Степен Мажите Оригинални Antiperspirant Deodorant 48-Часовен Мирис Заштита Спорт Стап 2.7 оз, 2 Count

Степен Мажите Оригинални Antiperspirant Deodorant 48-Часовен Мирис Заштита Спорт Стап 2.7 оз, 2 Count

Rating 
DEN 69.84

Залиха
Во магацинот.

Како и да биде високо ефикасни, Степен Спорт antiperspirant за мажите има долга-трајни резултати кои е тешко на пот, но не и на кожата.Секој пат кога ќе се движат, Степен ви држи свежи и слободни од силен мирис на телото и пазувите потење.Степен Мажите Спорт помага да се задржи свежа и сува, без разлика што.Во невидливата солидна формула која оди на јасен, ова удар-на мажите antiperspirant deodorant, те штити од пот и мирис на телото до 48 часа.Тоа нема да ве изневерам.Оваа анти perspirant држи чекор со секој чекор ве однесе.Оваа antiperspirant за мажите е дизајниран да биде најдобар deodorant за пот преку било кој спорт, тренинг, и алтернативни форми на движење.Да биде #1 deodorant бренд од страна на обемот, Степенот на " најдобра deodorant за мажите е познат да ви даде крајна свежина која е активира кога ќе се движат, сепак ќе се движат.На mens antiperspirant кој нуди 48 часа оригиналната заштита кој има динамичен мирис кој мешавини пикантен лимон и бергамот портокал со навестување на машки мошус да ти ги мириса свежо во текот на целиот ден долго!Без разлика дали сте морале долго ден во канцеларија, спортување на отворено или работат надвор во салата можете да бидете сигурни оваа mens deodorant ќе бидат заштитени од underarm пот и мирис на телото.Ние сме тука да ги поддржи и да ги споделите вашите патување преку antiperspirant deodorant stick што се движи со вас.Што и да правите, но сепак ќе го направите тоа, Степенот сака да им помогне на инспирира доверба во вас да се движите повеќе, и со овој deodorant за мажите, тоа ќе ви обезбеди сигурност дека пот и мирис, не се во вашиот начин на вашиот напредок.

Основни карактеристики

Најдобри понуди