• Обновено
Тајната Antiperspirant Клинички Сила Deodorant за Жените, Мека Цврсти, Paraben Слободни, Боја на Слободни, Чувствителен Unscented за Чувствителна Кожа, 1.6 Оз (Пакување од 3)Пакување може

Тајната Antiperspirant Клинички Сила Deodorant за Жените, Мека Цврсти, Paraben Слободни, Боја на Слободни, Чувствителен

Rating 
DEN 669.60

Залиха
Во магацинот.

заштита бара од обичен antiperspirant.Спреј За, Во Живо, Свежи.Тоа е зошто тоа е Тајна Клинички Сила е клинички стрес-тестирани и fomulated со 4 X стрес-пот заштита* за да помогне да се спречи пот и мирис пред да започнат. 48-часовен мирис и пот заштита.БЕСПЛАТНИ Parabens.заштита бара од обичен antiperspirant).Никогаш не дозволувајте им да те видам пот!Дали сте знаеле дека топлина, активност, и стрес може сите да предизвика да се пот и дека стресот пот мириса НАЈЛОШОТО?Тоа е затоа што стресот пот доаѓа од различни жлезда, предизвикува повеќе бактерии и повеќе мирис.Имајте стрес пот во проверете со 4 X стрес пот заштита* (*Vs.Тајната Клинички Сила Мека Солидна—супериорен заштита да се земе дури и најстресниот дена.Клинички Сила ви дава 2 X подобро пот заштита* (*Vs.Смирувачки мирис на лаванда сите денот со Ноќта Третман мирис.Пакувањето може да варираат.Тајната Невидлив Спреј Antiperspirant и Deodorant ви дава долготраен мирис и пот заштита.Пот и мирис не одговара за Клинички Сила 48 часа на рецепт-сила мирис контрола и wetness заштита.Тајната Клинички Сила има 2 X подобро пот заштита,*ви даваат клинички докажано, рецепт-сила заштита.заштита бара од обичен antiperspirant).

Основни карактеристики

Најдобри понуди