• Обновено
Степен Спорт Одбрана Напредно Заштита Antiperspirant Deodorant Stick, 2.7 оз (Пакување од 12)

Степен Спорт Одбрана Напредно Заштита Antiperspirant Deodorant Stick, 2.7 оз (Пакување од 12)

Rating 
DEN 575.04

Залиха
Во магацинот.

Мажите antiperspirant deodorant дизајниран за траен одбрана.Штити од пот и мирис до 48 часа.Останете чувство на сува преку секој активен момент.Степен Спорт Одбрана Анти Perspirant Deodorant, 2.7 Унца 12 по случај.Состојки активна супстанција : алуминиум циркониум tetrachlorohydrex gly (18.5%).Цел : anti-perspirant.Активни состојки : cyclopentasiloxane, ppg-14 butyl етер, stearyl алкохол, хидрогенизирани рицинус, peg-8 distearate, talc, мирис (parfum),.

Основни карактеристики

Најдобри понуди