• Обновено
Степен на Жените Antiperspirant Deodorant Stick, Свежа Енергија 2.6 оз

Степен на Жените Antiperspirant Deodorant Stick, Свежа Енергија 2.6 оз

Rating 
DEN 358.56

Залиха
Во магацинот.

Толку повеќе ќе ви се движи на повеќе Степен antiperspirant deodorant штити.Карактеристики Motion Sense технологија.Кога животот се бара повеќе од вас во теретана, во канцеларија или надвор и за средба на пријатели, Степен За Жените Експерт за Заштита на Свежа Енергија ќе ве заштити од пот и мирис.Убаво миризливи со свеж мирис на Свежа Енергија карактеристики сочни малини и капини, со светли прснува на лили на долината и tiare цвет Степен Свежа Енергија ќе останат со вас во текот на целиот ден.6 оз пакети за голема вредност.Ви држи свежо со секој потег.Достапни во близнак 2.Степен на Жените Antiperspirant Deodorant Stick Свежа Енергија 2.Движење се активира технологија работи како што се движат.Кога ќе се преселат триење паузи оние microcapsules и тие се ослободи повеќе мирис.Толку повеќе ќе се движат, толку повеќе го штити.Свеж мирис на Свежа Енергија карактеристики сочни малини и капини, со светли прснува на лили на долината и tiare цвет.Ви држи новак со секој потег.Долготрајни 48 часа пот и мирис заштита.Степен Напредни Свежа Енергија Antiperspirant Deodrant ви помага да се оди подалеку од вашите граници со 72-часовен пот и мирис заштита.Свежа Енергија мирис со бери и цвет акценти.Напредни wetness заштита.Па секој пат кога ќе се движат, Степен Motionsense ви држи свежи и без мирис.Неговите Цврсти Стап апликатори е лесен за употреба и одлично на вашата кожа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди