• Обновено
Gillette Океанот Експлозијата Јасно Гел Antiperspirant и Deodorant, 3.8 оз

Gillette Океанот Експлозијата Јасно Гел Antiperspirant и Deodorant, 3.8 оз

Rating 
DEN 275.76

Залиха
Во магацинот.

Обезбедува сите-ден заштита од wetness и мирис.Содржи активен мирис блокатори.Карактеристики транспарентен сува shield.Мирис Xtend технологија.Gillette Јасно Гел Antiperspirant и Deodorant, Океанот Експлозијата има комбинација на егзотични тропски овошје и invigorating цитрус мириси кои ги обезбеди моќ и перформанси треба да ти ги мириса свежо во текот на целиот ден.

Основни карактеристики

Најдобри понуди