• Обновено
Dove Мажите+Грижа Antiperspirant Сува Спреј Deodorant за Мажи Чисти Удобност 48 Часа Пот и Мирис на Телото Заштита 3.8 мл 3 Count

Dove Мажите+Грижа Antiperspirant Сува Спреј Deodorant за Мажи Чисти Удобност 48 Часа Пот и Мирис на Телото Заштита

Rating 
DEN 311.76

Залиха
Во магацинот.

Сега нема причина да се чека пред добивање облечени во утринските часови.Овој спреј Antiperspirant продолжува веднаш се исуши за чиста чувствуваат и долготрајна заштита против мирис на телото и пот.Оваа mens deodorant спреј остава свежи, чисти мирис.Ако сакате да престанете да ја пот од доминираат вашиот ден, обидете се Dove Мажите+Грижа Чисти Удобност Сува Спреј Antiperspirant – силен antiperspirant спреј што помага во борбата пот и мирис до 48 часа.Како дел од Dove опсег, нејзината сила не престане во пот и мирис.Држете го може на deodorant за Мажи Спреј исправени и шест инчи далеку од вашиот underarm тогаш може да се применуваат два или три остри упаѓа на секој underarm.Нејзините ¼ крем технологија помага да се заштити кожата од иритација, што значи ќе имаат корист од клинички докажано antiperspirant дека е тешко на пот, а не на кожата.Dove Мажите+Грижа Antiperspirant Deodorant Сува Спреј со Чиста Удобност е тешко на пот, а не на кожата, и доаѓа во 3-пакет за својата погодност.Нејзините клинички докажано не-надразнување формула, со 1/4 крем технологија, е тешко на пот, а не на кожата за да ги задржи под оружје удобно.Изберете нашите Чисти Удобност Сува Спреј Antiperspirant да им помогне да ви се исуши и да се борат иритација.За долгорочната пот и мирис заштита, се тресат може добро пред употреба.Antiperspirant deodorant за мажи со ¼ крем технологија за да им помогне на смири и состојбата на кожата.Antiperspirant спреј со deodorant ви дава моќни 48hr пот и мирис заштита.Конечно, ќе имаат силна antiperspirant што функционира како брз и тешко како вас.Па, следниот пат кога ќе се напојување преку вашиот to-do листа во канцеларија или играње фудбал со децата, вашиот потење ќе биде под контрола.Плус, има долга-трајни чисти и јасни мирис.Deodorant за мажи за свежа, чиста чувствуваат.Сува спреј deodorant кој обезбедува вкупно кожата удобност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди