• Обновено
Степен Туш Чиста Сува Заштита Antiperspirant Deodorant Stick, 0.5 oz (Пакување од 3)

Степен Туш Чиста Сува Заштита Antiperspirant Deodorant Stick, 0.5 oz (Пакување од 3)

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

Диплома за Жените Antiperspirant & Deodorant (Пакување Од 3).Диплома за Жените Antiperspirant & Deodorant.Диплома за Жените Antiperspirant & Deodorant (Пакување Од 3).Степен.Има ништо како што свежи, само-out-of-the-туш чувство.Единствениот проблем?Тоа ретко трае.Степен на Жените Туш Чиста Сува Заштита Antiperspirant Deodorant Stick ви помага да се задржи како свежа како кога сте почнале вашиот ден.Со долги-трајни заштита и чиста мирис, ќе добиете само-out - на-туш чувство ќе се задржи на целиот ден.И подолго.

Основни карактеристики

Најдобри понуди