• Обновено
Dove Antiperspirant Спреј, Меѓународна Верзија, 150 ml (Пакување од 10)

Dove Antiperspirant Спреј, Меѓународна Верзија, 150 ml (Пакување од 10)

Rating 
DEN 635.76

Залиха
Во магацинот.

10 pc Микс Dove Anti-Perspirant Спреј Deodorant 150ml. 48 Час Моќна Заштита + 0% Алкохол.Оригиналната - Памук Сува Чиста Свила Хемиско - Физички Допир - Чувствителни.Убавината Заврши - Оди Свежа Краставица $ Зелен Чај - Оди Свежи Грејпфрут & Lemongrass.Оди Свежи Калинка & Лимон Verbena ( Пакување од 10 микс ).Dove Анти-Persprant Спреј 48 Часа Моќна Заштита 0% Алкохол.Не во фабриката пакет, бидејќи тоа е избрани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди