• Обновено
Dove Мажите+Нега на Сува Спреј Antiperspirant Deodorant 150 ML Пакување од 6 Мешани Ароми

Dove Мажите+Нега на Сува Спреј Antiperspirant Deodorant 150 ML Пакување од 6 Мешани Ароми

Rating 
DEN 468.00

Залиха
Во магацинот.

Пакет од 6 Мешани Мириси на Dove Мажите+Нега на Сува Спреј Antiperspirant Deodorant.Секое шише е 150 ML (Меѓународна Верзија).Пакет Може да содржи од Следниве Мириси Чувствителни Shield - Сребрена Контрола - Talc Минерални+Мудрец - Екстра Свежи - Кул Свежи - Чиста Удобност -.Пакет од 6 Мешани Мириси на Dove Мажите+Нега на Сува Спреј Antiperspirant Deodorant, Dove Мажите+Нега на Сува Спреј.

Основни карактеристики

Најдобри понуди