• Обновено
Степен Мажите Оригинални Antiperspirant Deodorant 48-Часовен Мирис Заштита Екстремни Експлозијата Mens Deodorant Stick 2.7 оз - Пакет од 6

Степен Мажите Оригинални Antiperspirant Deodorant 48-Часовен Мирис Заштита Екстремни Експлозијата Mens Deodorant

Rating 
DEN 359.28

Залиха
Во магацинот.

Оваа mens deodorant stick со antiperspirant доаѓа во еден лесен-за-користење апликатори стап - можете едноставно да го вклучите бирање за да се подигне стап, нанесете тенок слој на вашиот underarms и вие ќе бидете подготвени за ништо.Степен е Екстремни Експлозијата antiperspirant deodorant со 48 H нон-стоп заштита, нон-стоп доверба, што го прави еден од нивните најдобри deodorant за мажи дека е доволно силен да се задржи чекор со вас во текот на целиот ден.Дизајниран од страна на експерти за да се активира од страна на вашето тело топлина, Степен Екстремни Експлозијата е mens antiperspirant deodorant stick што работи толку тешко како што го прават, имајќи сува кога ви треба најмногу.На mens antiperspirant кој нуди 48 часа оригиналната заштита со мирис кој ги комбинира зацврсна свежо нане со ноти од јаболко и диња.Да се биде Број 1 deodorant бренд од страна на обемот, Степенот на " најдобра deodorant за мажите е познат да ви даде крајна свежина која е активира кога ќе се движат, сепак ќе се движат.Што и да правите, но сепак ќе го направите тоа, Степенот сака да им помогне на инспирира доверба во вас да се движите повеќе, и со овој deodorant за мажите, тоа ќе ви обезбеди сигурност дека пот и мирис, не се во вашиот начин на вашиот напредок.Ова е една од Степен е најдобро мирис mens deodorant stick.Во Степен, ние сакаме да ги инспирира доверба во секого да се движат повеќе.Тоа нема да ве изневерам.Без разлика дали сте морале долго ден во канцеларија, спортување на отворено или работат надвор во салата, можете да бидете сигурни дека со овој mens deodorant ќе бидат заштитени од underarm пот и мирис на телото.Сепак ќе се движат, се движи со доверба на 48-часовен пот и мирис за заштита од Степенот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди