• Обновено
Kraft Синглови Американски Сирење Парчиња (24 Парчиња)

Kraft Синглови Американски Сирење Парчиња (24 Парчиња)

Rating 
DEN 1324.80

Залиха
Во магацинот.

Направени без вештачки конзерванси или вкусови, Kraft Синглови Американски Парчиња е совршен за врвот на сите вашите омилени лето, бразилецот и tailgating храна.Нашите исечени Американски синглови се голем плус на секое лето се шири за Четврта на јули или Ден на Трудот BBQs.Американската сирење е блага и крем.Парчиња сирење парчиња првично време и лесно се топи во текот топла храна.Направени со млеко за квалитет и конзистентност.Користете го за дели сендвичи, хамбургери, сирење на скара и многу повеќе.Чувајте ги во фрижидер.SNAP & EBT право храна објект.Kraft Синглови Американски Парчиња функција на melty, одличен вкус, што ќе љубов без вештачки конзерванси или вкусови.Нашите парчиња сирење има мазна, крем текстура и благ вкус.Претходно исечени за ваша погодност, ова сирење се топи убаво над сите вашите омилени лето, бразилецот храна.Kraft Синглови Американски парчиња се направени со квалитетни состојки, како пастеризирано млеко, па можете да се чувствуваат добро за хранење нив на вашето семејство.Ставете едно парче на овој достав стил сирење на врвот на сочно плескавица во било која од вашите летото скара.За оптимални вкус, чувајте го ова 16-унца пакет од 24 сирење парчиња ладилник додека го користите.Нашите исечени Американски синглови се голем плус на секое лето се шири за Четврта на јули или Ден на Трудот BBQs.

Основни карактеристики

Најдобри понуди