• Обновено
Магнетни Wristband Алатка Подароци за Мажи со 15 Силни Магнети Магнетни Зглоб Бенд Алатка Држачот за Одржување Завртки Ноктите Вежба Битови Уникатен Gadgets Подароци за Же?

Магнетни Wristband Алатка Подароци за Мажи со 15 Силни Магнети Магнетни Зглоб Бенд Алатка Држачот за Одржување

Rating 
DEN 191.76

Залиха
Во магацинот.

УНИКАТЕН & ПРАКТИЧНИ АЛАТКИ - не мора да носат тешки алатка ремени или носат тешки алатка кутии или претура во вашиот џеб за навртки или незапирлив оди до & долу скали да се погледне за правото вежба, нашите магнетни wristband може да ги реши вашите проблеми совршено.Магнетни зглоб бенд е вграден со 15 N38 одделение професионални 2900 Gs Neodymium силни магнети за задржување на завртки, нокти, вежба, дури и мал клуч или чекан.Даваат трети подадена рака кога ви треба најмногу.Заштедува време, напор и трошоци.ЛЕСЕН И УДОБЕН - Магнетни wristband алатки е направен од 100% 1680 D балистички полиестер, заедно со дише поместена мрежа внатрешниот слој, една големина одговара на сите луѓе , stickable бенд е до 5 инчи долго и само 80 грама, својот лесен дизајн и дише материјал направи да се чувствувате удобно.ОДЛИЧНО ВРЕМЕ SAVER - Магнетни wristband, исто така, има две џебови за мали делови кои не се магнетни.Значи, вие не мора да се грижите за губење или намалувањето мали предмети и барање за мали делови.Магнетни wristband алатка целосно го подобрува ефикасноста на работата.ИНТЕРЕСНИ ПОДАРОЦИ - Магнетни зглоб бенд алатка држачот е многу корисно за организирање и користење на мали алатки.Тоа е совршен подарок за мажи, жени, татко ми/Татко ми, дечко, сопруг, електричар, DIY handyman, мајсторот, дрво..Може да се користи како Денот на Таткото подароци, Божиќ подарок, роденденски подарок, уникатен gadget подарок за мажи и жени.ОНА што го ДОБИВАТЕ - ќе добиете висок квалитет на магнетни алатка појас.Тоа може да се користи за дом, изградба, авто поправка, шиење и други DIY проекти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди