• Обновено
На Gunnie Cordless Вежба Holster/Кука - Една Единица

На Gunnie Cordless Вежба Holster/Кука - Една Единица

Rating 
DEN 330.00

Залиха
Во магацинот.

Работи со многу алатки, вклучувајќи дното тешки батеријата/cordless tools - дали правото раце или лево раце.Дали сте laying down тротоарите, инсталирање на кабинети, со користење на двете раце, да се искачиш една скала, виси прозорец третмани, градење на палубата, или работат под хаубата на автомобилот, Gunnie ќе го задржи вашето најкористената алатка на дофат, правото на ваша страна.На Gunnie разноврсна и е доволно да се работи со cordless вежби, ноктите пиштоли, завртка пиштоли, reciprocating пили, главен пиштоли, итн.На Gunnie едноставно може да се слајд над половината од вашите панталони или да бидат прицврстени за да го твојот алатка појас (сврзувачки елементи вклучени).Производот работи со сите големи брендови!!.Лизга во облека корселе/џеб или придава на алатка ремени - вклучува машина завртка/орев fastener за факултативна монтажа на алатка појаси.Право раце или лево раце, На Gunnie ќе имате алатка на готовс.Компатибилен со Dewalt, Rockwell, Makita, Вештин, Ryobi, Црна Стрела, Вен, Кембел Hausfeld, Fasco, Беа, Фриман, Paslode и другите Про и DIYers слично.Дали ги зачувуваме тротоарите, инсталирање на кабинети, со користење на двете раце, да се искачиш една скала, виси прозорец третмани, градење на палубата, или работат под хаубата на автомобилот, Gunnie ќе го задржи вашето најкористената алатка на дофат.Прилагодливи тензија J Кука овозможува за употреба со повеќе алатки, вклучувајќи вежби, завртка пиштоли, ноктите пиштоли, recip пили итн.На Gunnie заменува старомодни алатка футроли и куки. 100% Дизајниран и произведен во сад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди