• Обновено
JINYEEZY Лажни Аквариум Декоративни Ламби Вештачко Тропско Лажни Риба Резервоарот Аквариум Светла Движење Светилка Ноќ Светлина Виртуелна Движат Имитира Океанот

JINYEEZY Лажни Аквариум Декоративни Ламби Вештачко Тропско Лажни Риба Резервоарот Аквариум Светла Движење Светилка

Rating 
DEN 671.76

Залиха
Во магацинот.

[Високо-квалитетни материјали] вештачки тропски аквариум риба е направен од високо-квалитетни материјали и има висока дефиниција екран. [Лесен за употреба] Овој аквариум светлина е многу лесно да се инсталира.Тоа може да се користи директно од страна на приклучување во приклучокот.Тоа е Американски plug 110v, и големината е околу 12" x 9" x 2.95". [Шарени] динамична слика создава илузија на вода и тропска риба во движење.Постојат, исто така, мулти-обоени вештачки риба, кои се lifelike и додадете единствен природен океанот чувство.Тоа е атмосфера светлина што може да направи луѓето да се чувствуваат мирно и удобно, а може да ви донесе Дојде до некои олеснување. [Широка примена] Овој аквариум е многу погодна за вашиот десктоп, како на пример спалната соба, детската соба, канцеларија или како украс во било која област.Жив како вистинска риба тенк, ќе можат да уживаат во убавината на непроблематична аквариум. [Најдобар Подарок] Оваа убава аквариум движење светилка не може да се користи само како декорација, но исто така најдобар избор за подароци.Можете да ја даде на пријатели, сестри и деца, како подароци за Божиќ, за Нова Година, за роденден, и Благодарност.Лажни Аквариум Декоративни Ламби.

Основни карактеристики

Најдобри понуди