• Обновено
EDIER LED Фантазија Медуза Лава Светилка Круг Вистински Медуза Аквариум Светилка - 7 Боја Поставката на Медуза Резервоарот Расположение Светлина - Медуза Резервоарот У

EDIER LED Фантазија Медуза Лава Светилка Круг Вистински Медуза Аквариум Светилка - 7 Боја Поставката на Медуза

Rating 
DEN 1511.76

Залиха
Во магацинот.

5 * 15 инчен медуза светилка,use manual,2 парчиња голема високо транспарентен флуоресцентни медуза,со адаптерот за енергија.✔【 УНИКАТНА ДЕКОРАЦИЈА 】 : лукс медуза лава светилка за деца во вашето семејство.Уживајте во Мирот & Смиреност на Океанот.Со EDIER медуза аквариум nightlight, ќе добие две производи за цена на една!. ✔【 ПРОИЗВОД ГАРАНЦИЈАТА 】 : можете да добиете на медуза лава светилка за деца , ние ви ветувам ризик бесплатно користење и долго замени живот, се грижи слободен да ги купите, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви проблеми. ✔【 SPECIFICAL ДИЗАЈН 】 : EDIER медуза светилка водени од шепот тивок мотор ,може да се поправи бојата притиснете копче светлина,постојат 7 боја прилагодувања,уникатен дизајн го прават на пипалата нема да се заглавени во пумпата.Lifelike медуза движења, се толку реални што ќе се поставува прашањето, ако тие се вистински. ✔【 ОКЕАНОТ ПРОЕКТОР СПОСОБЕН 】 : да се Трансформира вашето дете спална соба во подводна оаза со нашиот круг на медуза светилка е нов LED проектор опција!Едноставно отстранување на мал капак од врвот на медуза ноќ светлина, и им овозможи на наизменични вода движење, менување бои LED, и танцување медуза да се наслика блескави аква ефекти на таванот на било темна соба.Уживајте во Мирот & Смиреност на Океанот.Lifelike медуза движења, се толку реални што ќе се поставува прашањето, ако тие се вистински.

Основни карактеристики

Најдобри понуди