• Обновено
FEGOCLT Мачки Дрво Scratcher Животинско Смешно Гребење Пост Качување на Дрво Играчка Активност Заштита на Мебел Миленичиња Куќа

FEGOCLT Мачки Дрво Scratcher Животинско Смешно Гребење Пост Качување на Дрво Играчка Активност Заштита на Мебел

Rating 
DEN 7475.28

Залиха
Во магацинот.

Употребата на кожата-friendly кадифен материјал да се даде мачки удобна и пријатна средина.Краток кадифен завиткајте го прави повеќе удобен и не носат косата.Храбар сисал колумна, 70mm дебели дизајн, отпорна на гребење и абразија, зголемување на товарот.Интимни дизајн, може да го замени смешни мачки топката, ќе може да игра што сакате.безбеден и еколошки, издржливи.Ова е најдобриот подарок за вашите миленичиња.Вашето домашно милениче ќе се допаѓа многу.

Основни карактеристики

Најдобри понуди