• Обновено
SADUORHAPPY Блуза, Женска Блузи Џемпер Долг Ракав Изгубат Боја Блок Тај-Боја Печатени Sweatshirt T-Shirt

SADUORHAPPY Блуза, Женска Блузи Џемпер Долг Ракав Изгубат Боја Блок Тај-Боја Печатени Sweatshirt T-Shirt

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

✿Функција : екипажот-врат, долги ракави, вратоврска боја боја блок печатење, контраст боја жените лабава т кошула.суичери за жените качулка pullover плус големина на zip до модата преголеми под 5 долари со патент на предната црна sweatshirt тинејџерски девојки фустан ќебе момчиња евтини не худ симпатична исече џебови деца девојка 3x фустани деца удобен резервоарот на врвот кошула.Мора да имаат за вашиот следното лето!✿Повод : совршен женска кошула се на моменти од секојдневниот носат, шопинг, датум, појдовни, пријатели датира и куќа се носат за жени, девојки и тинејџерите✿Ткаенини : Светлина удобност, мека и дише ткаенина, ви помогне кул чувство.74"XXXXL 16 20 46 118cm/46.

Основни карактеристики

Најдобри понуди