• Обновено
Деца Бебе Девојка Грб Долг Ракав Девојки Peacoat Јакна Облечи Грб Зима Падне Облека

Деца Бебе Девојка Грб Долг Ракав Девојки Peacoat Јакна Облечи Грб Зима Падне Облека

Rating 
DEN 311.28

Залиха
Во магацинот.

руно.Увезени.Се повлече На затворање. 【Стилски Карактеристики】 : Девојка јакна облечи мачката, долг ракав, двојно bottons,longline. 【Удобен и Мека】 : Douhoow девојки фустан outwear направен од висок квалитет на руно ткаенина,мека рака чувство, без било штета на вашиот бебешка кожа,топло и издржливи. 【Симпатична и Убава】 : Одлична за секојдневно носење, секојдневен, партија или photoshoot, вашата девојка ќе добиете многу комплименти со оваа девојка се облекуваат,најдобри Божиќни подароци за девојка. 【Есен и Зима Облечен】 : Може да се носат надвор од leggings и топло долги панталони,погоден за есен/зима/пролет, никогаш нема да излезат од мода. 【За Големината】 : Одговара за деца бебе девојка со возраст 6-12 M/1-2 T/2-3 T/3-4 T/4-5 Т ве Молиме contat нас во секое време ако имате било какви прашања во врска со овој девојки облека. 100% Douhoow Бренд.Топла продажба и врвен квалитет.Стил : деца девојка облека Должина : Долги Затворање : Повлечете на/копчиња Шема : Цврст Материјал : Памук руно мешавина Препорачана Возраст : 1-5 години бебе девојки Сезона : Есен/Зима/Пролет Пакет : 1 x бебе девојка outwear грб Големина : 6-12 Месеци | Боја : Црвена Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди