• Обновено
Шепа Патрола, Карпести е Рециклирање Камион Возило со Изборот Слика, за Деца на Возраст од 3 и До

Шепа Патрола, Карпести е Рециклирање Камион Возило со Изборот Слика, за Деца на Возраст од 3 и До

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

РЕЦИКЛИРАЊЕ КАМИОН ИГРАЧКА АВТОМОБИЛ : Карпести е подготвен да се исчисти со неговото Рециклирање Камион!Со автентичен детали, работните тркала, а се движат мотокар и назад отворот што се отвора, оваа eco-friendly возило е подготвена да ги преземе за возбудливи мисии за спасување!.ИЗБОРОТ КАРПЕСТИ СЛИКА : Ова се Рециклира Камион вклучува изборот Карпести фигура.Носи неговиот потпис рециклирање униформа, Карпести е подготвен да го спаси денот!.КРЕАТИВНИ се ИГРА : На ШЕПА Патрола се тркалаат!Децата може да се истражуваат нивните имагинации како тие да се создаде сите видови на забава и возбудливи мисии за спасување за нивните омилени pup и возило!.Роки е Рециклирање Камион го прави голем дар за деца на возраст од 3 и нагоре.Донесе возбуда на хит ТВ шоу во вашиот дом со ШЕПА Патрола кученца и нивните спасување возила!.Вклучува : 1 Карпести Фигура, 1 Рециклирање Камион Возило.Опфатени со Спин Господар Грижа и Посветеност.Видете подолу за целосна детали.Боја : Карпести На ШЕПА Патрола се тркалаат во нивното спасување возила!Се приклучат на Карпести на акција спакувани мисии со неговото Рециклирање Камион!Кога неволја штрајкови, место Карпести (слика е вклучен) во седиштето на возачот и се тркалаат да се спаси со вистинска работа тркала; а мотокар што се движи нагоре и надолу, и назад отворот што се отвора!Со автентичен детали и реални карактеристики, ШЕПА Патрола е сакана рециклирање експерт и неговиот камион се донесат сите возбудата на ШЕПА Патрола на живот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди