• Обновено
Meoliny Спортски Градите Торбичка Половината Fanny Пакет Работи Појас Унисекс со Џебови Прилагодливи Појас,Црна

Meoliny Спортски Градите Торбичка Половината Fanny Пакет Работи Појас Унисекс со Џебови Прилагодливи Појас,Црна

Rating 
DEN 737.76

Залиха
Во магацинот.

Пакет : 1 компјутер.Материјали : Најлон+Гума.Производ Големина : ширина е за 2.36 инчен, голема торба е за 8.66 инчен долга, а мала торба е за 4.72 инчи долго, со грешка од околу 0.39 инч.Убава линија дизајн на површината на торба е погодно за одделно складирање.Тоа е погоден за чување на вашите лични предмети во текот на шопинг, дневен одмор и патување.Овој гласник торба е мал во големина, виси inconspicuously во половината, и е многу силна.Дури и ако вежбате, гласник торба не ќе падне како дел од вашето тело.Производ desciption : Боја : црна/сребрена/зелена/Red Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : ширина е за 2.36 инчен, голема торба е за 8.66 инчен долга, а мала торба е за 4.72 инчи долго, со грешка од околу 0.39 inch Material : Најлон+Rubber Our Пакет : 1 pc Jewelry одржување : 1. Нежно, да се избегне судири и триење.2. Да се избегне контакт со високи температури и киселина, алкално решение.3. Тоа може да биде лесно да се отстрани при капење или пиење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди