• Обновено
AC Адаптер за Напојување за MSI Игри Десктоп Тридент 3 8 - Тридент 3 8RC-003US - TRIDENT38003US

AC Адаптер за Напојување за MSI Игри Десктоп Тридент 3 8 - Тридент 3 8RC-003US - TRIDENT38003US

Rating 
DEN 2830.80

Залиха
Во магацинот.

Одличен квалитет адаптер за MSI Игри Десктоп. 4-Дупка приклучок за поврзување на кабел Адаптер.Ги поддржува меѓународните напони.Една година гаранција.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Основни карактеристики

Најдобри понуди